Harmonogram

14-06-2021 10:10
Warszawa
Liceum Ogólnokształcące Towarzystwa Edukacyjnego Vizja w Warszawie
 
 

17-06-2021 09:00
Nieporęt, Stanisławów Pierwszy
Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Lema w Stanisławowie
 
 

25-10-2021 16:00
Kolonia Ossa
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Kolonii Ossa – Branżowa Szkoła I Stopnia
 
 

28-10-2021 11:00
Winnica
ZS Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Golądkowie
 
 

       wkrótce
Garwolin
Zespół Szkół nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Garwolinie
 
 

       wkrótce
Solec nad Wisłą
Zespół Szkół w Solcu nad Wisłą
 
 

       wkrótce
Warszawa
Zespół Szkół nr 32 im. K. K. Baczyńskiego w Warszawie
 
 

       wkrótce
Żelechów
Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Ignacego Wyssogoty Zakrzewskiego w Żelechowie
 
 

       wkrótce
Leszno
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. płk. Jerzego Strzałkowskiego w Lesznie
 
 

       wkrótce
Mszczonów
Zespół Szkół w Mszczonowie
 
 

       wkrótce
Ożarów Mazowiecki
Technikum im. Tony Halika w Ożarowie Mazowieckim
 
 

12-05-2022 11:00
Radom
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Władysława Stanisława Reymonta w Radomiu
 
 

16-05-2022 13:00
Radom
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Władysława Stanisława Reymonta w Radomiu
 
 

19-01-2022 10:45
Raciąż
Zespół Szkół w Raciążu
 
 

       wkrótce
Zuzela
Szkoła Przysposabiająca do Pracy w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Zuzeli
 
 

20-04-2022 13:30
Mińsk Mazowiecki
Zespół Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Mińsku Mazowieckim
 
 

       wkrótce
Konstancin-Jeziorna
No Bell Liceum w Konstancinie – Jeziornej
 
 

       wkrótce
Konstancin-Jeziorna
No Bell Liceum w Konstancinie – Jeziornej
 
 

       wkrótce
Nur
Szkoła Przysposabiająca do Pracy w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Zuzeli
 
 

       wkrótce
Pionki
Liceum Ogólnokształcące im. M. Dąbrowskiej w Pionkach
 
 

       wkrótce
Warszawa
CLIX Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
 
 

       wkrótce
Płock
Zespół Szkół nr 1 w Płocku
 
 

28-04-2022 09:00
Bieżuń
Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Orkana W Bieżuniu
 
 

       wkrótce
Szydłowiec
Publiczna Branżowa Szkoła I Stopnia w Zespole Szkół im. Korpusu Ochrony Pogranicza w Szydłowcu
 
 

       wkrótce
Szydłowiec
II Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół im. Korpusu Ochrony Pogranicza w Szydłowcu
 
 

       wkrótce
Szydłowiec
Technikum w Zespole Szkół im. Korpusu Ochrony Pogranicza w Szydłowcu
 
 

11-04-2022 10:40
Wiązowna
Zespół Szkół Specjalnych w Zagórzu
 
 

       wkrótce
Lubiczów
Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Fundacji ADYS
 
 

25-04-2022 13:55
Siedlce
Technikum nr 2 w Siedlcach
 
 

28-04-2022 09:45
Siedlce
Technikum nr 2 w Siedlcach
 
 

       wkrótce
Warszawa
Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1 w Warszawie
 
 

08-04-2022 08:00
Żuromin
Zespół Szkół Techniczno-Zawodowych im. Jana Pawła II w Żurominie
 
 

       wkrótce
Warszawa
Zespół Szkół Nr 73 w Warszawie
 
 

       wkrótce
Płońsk
Zespół Szkół nr 2 im. Leona Rutkowskiego
 
 

       wkrótce
Warszawa
IV Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza
 
 

       wkrótce
Warszawa
XCIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zbigniewa Herberta
 
 

       wkrótce
Ciechanów
I Liceum Ogólnokształcące CN-B im. Polskich Spadochroniarzy w Ciechanowie
 
 

       wkrótce
Warszawa
XLIII Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego
 
 

       wkrótce
Maków Mazowiecki
Zespół Szkół im. Żołnierzy AK w Makowie Mazowieckim
 
 

       wkrótce
Warszawa
XLIII Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego
 
 

       wkrótce
Ostrołęka
II Społeczne Liceum Ogólnokształcących im. Tonego Halika w Ostrołęce
 
 

       wkrótce
Płońsk
Zespół Szkół nr1 im. Stanisława Staszica w Płońsku
 
 

       wkrótce
Siedlce
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NR 1 im. Stanisława Staszica w Siedlcach
 
 

       wkrótce
Siedlce
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. M. Kopernika w Siedlcach
 
 

       wkrótce
Warszawa
Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Warszawie
 
 

       wkrótce
Siedlce
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 im. gen. Józefa Bema w Siedlcach
 
 

       wkrótce
Warszawa
Instytut Głuchoniemych im. Jakuba Falkowskiego w Warszawie
 
 

       wkrótce
Płońsk
I Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza w Płońsku
 
 

       wkrótce
Warszawa
Zespół Szkół Fototechnicznych w Warszawie
 
 

       wkrótce
Kozienice
I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach
 
 

       wkrótce
Niesielsk
Zespół Szkół Zawodowych w Nasielsku
 
 
17-11-2021 10:00
Łódź
Liceum Ogólnokształcące nr XXIII im. ks. prof. J. Tischnera w Łodzi
18-11-2021 11:00
Łódź
Liceum Ogólnokształcące nr XXIII im. ks. prof. J. Tischnera w Łodzi
       wkrótce
Zelów
Liceum Ogólnokształcące im. Obrońców Praw Człowieka w Zelowie
       wkrótce
Skierniewice
Zespół Szkół nr 3 w Skierniewicach
       wkrótce
Łódź
Zespół Szkół Poligraficznych w Łodzi
05-05-2022 10:00
Kleszczów
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Kleszczowie
25-01-2022 10:45
Piątek
Zespół Szkół Mechanizacji Rolnictwa im. Bohaterów Walk nad Bzurą
27-01-2022 14:25
Piątek
Zespół Szkół Mechanizacji Rolnictwa im. Bohaterów Walk nad Bzurą
       wkrótce
Zelów
Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Kilińskiego w Zelowie
       wkrótce
Wieluń
Zespół Szkół nr 2 im. Jana Długosza w Wieluniu
12-04-2022 08:55
Ozorków
I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Ozorkowie
18-05-2022 10:45
Koluszki
I Liceum Ogólnokształcące im. H. Sienkiewicza w Koluszkach
23-05-2022 11:00
Szczerców
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Szczercowie
       wkrótce
Dobryszyce
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wł. St. Reymonta w Dobryszycach
       wkrótce
Łowicz
II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika
       wkrótce
Bełchatów
Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1
       wkrótce
Głuchów
Zespół Szkół w Głuchowie
       wkrótce
Łowicz
Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 3 im. W.S. Reymonta w Łowiczu
       wkrótce
Zduńska Wola
Zespół Szkół im. Kazimierza Kałużewskiego i Juliusza Sylli w Zduńskiej Woli

Weź udział w programie

Opiekun Rekrutacji

Paweł Rajski

tel. +48 514 712 560